Detektivní hra s JOBKEM

Doba konání: 24. 10. – 1. 11. do 12:00

 

K 10. výročí založení Job Centra jsme pro vás připravili zapeklitý případ. Odhalíte pachatele? Vypátráte jeho lup? Dejte dohromady špičkový 2-3členný tým a vzhůru do pátrání!

 

Čím vás odměníme? Každý člen vylosovaného pátracího týmu vyhrává:

  1. místo – dárkový poukaz do ALZA.cz v hodnotě 1000,- Kč
  2. místo – mikina UTB
  3. místo – taška s merchem UTB

 

Kde najdete první indicii? Napoví vám dopis a mapa níže:

Vážení studenti UTB, obracíme se na Vás s prosbou o pomoc ve vyšetřování ztracené zlaté boty, která byla před 8 lety odcizena při otevírání nového Zlínského památníku Tomáše Bati. Policie se domnívá, že tato bota z ryzího zlata je ukryta na Zlínské univerzitě společně i se spolupachatelem tohoto ohavného činu. Jeden pachatel byl zatčen již před 8 lety, ale myslíme si, že po sobě zanechal vodítka, aby jeho spolupachatel mohl zlatou botu vyzvednout. Blíží se doba propuštění a my začínáme mít obavy, že ji už nikdy nenalezneme. Proto se obracíme na Vás, na studenty UTB, co znáte univerzitu jako svůj druhý domov, abyste nám pomohli záhadu objasnit. Samozřejmě se za dopadení spolupachatele a nalezení zlaté boty odměníme. Zde přikládáme mapu, kterou jsme nalezli u zatčeného při osobní prohlídce ve vězení, zřejmě chtěl dopis propašovat svému komplici. Buďte prosím opatrní, spolupachatel vám může být na stopě.

 

 

Pravidla soutěže

Organizátor soutěže: Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, veřejná vysoká škola zřízená zákonem č. 404/2000 Sb., o zřízení Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, IČ: 70883521, se sídlem nám. T. G. Masaryka 5555, 760 01 Zlín

Doba trvání soutěže: 24.10. 2022 od 9:00 hod. do 1.11. 2022 13:00 hod.

Podmínky účasti soutěže:

– Soutěže se mohou zúčastnit všichni studenti UTB, kteří vytvoří min. 2 a max. 3členný tým.

– Pro zapojení do soutěže Detektivní hry s JOBKEM si v průběhu hry vyzvedněte soutěžní kartičku, na kterou si dopíšete své jména /příjmení a email adresy. Poskytnutí osobních údajů je nezbytné pro účast v soutěži.

-Hrací kartu si vyzvednete na prvním stanovišti.

– Výše uvedené osobní údaje budou zpracovávány pouze za účelem organizace soutěže a předání případné výhry, splnění zákonných povinností a případné vypořádání právních nároků. Organizátor soutěže zpracovává osobní údaje poskytnuté účastníky soutěže manuálně po dobu trvání soutěže a dále pak 14 dní po skončení soutěže (veletrhu). Poté budou veškeré údaje skartovány.

– Účastník soutěže má právo požadovat po UTB informaci, jaké osobní údaje jsou zpracovávány, právo požadovat vysvětlení týkající se zpracování osobních údajů, vyžádat si přístup k osobním údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat po organizátorovi výmaz osobních údajů, obrátit se na UTB (dpo@utb.cz) nebo na příslušný dozorový orgán v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů.

– Každý soutěžní tým může odevzdat do slosování pouze jednu vyplněnou kartičku, pokud vyplní a odevzdá větší počet kartiček, bude ze soutěže diskvalifikován!

– Účastí v soutěži účastník soutěže souhlasí s těmito Pravidly soutěže.

– Po vyluštění záhady dopište na kartičku, co jste vypátrali a odevzdejte hrací kartičku dle pokynů u poslední indicie. Po odevzdání této herní kartičky jste automaticky zařazeni do slosování o hodnotné ceny. Kartičku může předat kterýkoli člen týmu i samostatně.